טל פורר, נולד בישראל ב 16/1/1978 - מפיק ומעבד מוסיקלי, מלחין ופסנתרן.

במהלך כל שנות עבודתו, פורר הפיק מוסיקלית ועיבד שירים לאמנים המובילים בארץ וביניהם: שלמה ארצי, שלומי שבת, מוש בן ארי, אייל גולן, אמיר דדון, ריטה ועוד רבים.
פורר ניגן עם ריטה במשך כ - 4 שנים, עבודתו זו כללה בין היתר את פסטיבל הפסנתר, הפקה, נגינה ועיבוד מוסיקלי לאלבום "חמצן" וסיבוב הופעות בארץ ובחו"ל.
מאז מנגן פורר בלהקתו של שלמה ארצי, כבר כ - 10 שנים.
בשנת 2015 החל פורר בעבודה משותפת (עיבוד והפקה מוסיקלית) עם שלמה ארצי על אלבומו החדש, העתיד לצאת בחודשים הקרובים. שיר ראשון מאלבום זה יצא לפני מספר שבועות, דואט של שלמה ארצי עם הזמרת דקלה "מחמל נפשי".

משנת 2010 פורר הפיק ועיבד מוסיקלית שלושה מאלבומיו של שלומי שבת, מהם יצאו להיטים רבים, ביניהם השיר "יש לך" שהפך לשיר השנה בשנת 2012 (ע"פ המצעד הרישמי של גלגל"צ), "האחת מבין כולן""הלב" ועוד רבים.
במהלך השנים, פורר הפיק מוסיקלית, הלחין ועיבד מוסיקה להצגות ומחזות זמר, בינהם: "תום סוייר", "אלאדין""שיר נולד" ועוד.
פורר הפיק מוסיקלית ועיבד את המחזמר "לילה לא שקט" ע"פ שיריו של שלמה ארצי לתיאטרון הקאמרי.

משנת 2006 ועד היום (כ - 10 שנים), פורר מפיק מוסיקלית ומעבד את המופע המרכזי לחנוכה - "הפסטיגל""פסטיגל פנטזיה" 2006, "פסטיגל על הזמן" 2007, "תפוס ת'פסטיגל" 2008, "קונגפו פסטיגל" 2009, "לילה מטורף בפסטיגל" 2010, "I פסטיגל" 2011, "SPY פסטיגל" 2012, "X פסטיגל" 2013, "משחקי הפסטיגל" 2014, "היי סקול פסטיגל" 2015.

במהלך השנים הפיק מוסיקלית ועיבד מוסיקה לתוכניות שונות בטלוויזיה: לסדרה "עם סגולה" של שלישיית "מה קשור" (קשת - ערוץ 2), מופע העשור של שלישיית "מה קשור" (ערוץ המוסיקה), התוכנית "גריז" (רשת - ערוץ 2).

פורר הינו המפיק המוסיקלי והמעבד של התוכנית המצליחה "The Voice" ישראל - עונה ראשונה, שניה ושלישית (רשת - ערוץ 2).

מעבר לעבודתו הנ"ל, פורר מלחין, יוצר ומעבד מוסיקה עבור פרסומות ("אופטימיל", קמפיין הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, המכללה למנהל ועוד), פרומואים (פרומו שידורים החיים של התוכנית "The Voice" עונה ראשונה ושניה), מוסיקה לסדרות טלוויזיה ("חצויה", "נשות הטייסים" ועוד) וסרטים.

בשנת 2010 הקימו "יוכלמן-אשר הפקות" וטל פורר את אולפני Eclipse, הנחשבים כיום לאחד מאולפני ההקלטה המובילים בארץ. באולפנים הללו פורר עובד ויוצר עם מיטב האמנים.

 באולפני Eclipse, פורר הפיק מוסיקלית ועיבד את שני השירים המושמעים ביותר לשנת 2013 (לפי נתוני מדיה פורסט ואקו"ם לשנה זו): "סטטוס מאוהב" של אייל גולן ו"הלב" של שלומי שבת.
באולפני Eclipse  קיים ציוד רחב ומגוון, המאפשר לבצע את כל תהליך יצירת המוסיקה, החל משלב הסקיצות, דרך שלב הקלטות הכלים (לרבות תופים וכלי מיתר), הקלטות שירה ומיקסים.